Cem Yılmaz'dan takipçisine büyük jest! Hediyesi alkış topladı...

Geçtiğimiz günlerde son gösterisi Netflix'te yayınlanan ünlü komedyen Cem Yılmaz, takipçilerinden birine büyük bir jest yaptı. 48 yaşındaki Yılmaz, müzikle ilgilenen bir takipçisine söz verdiği orgu hediye etti.

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2022 10:26
Değiştirme Tarihi: 12.01.2022 10:26
Cem Yılmaz'dan takipçisine büyük jest! Hediyesi alkış topladı...

Netflix'te yayınlanan son gösterisi Diamond Elite Platinum Plus ile gündemden düşmeyen Cem Yılmaz, müzik tutkusuyla da biliniyor. Evine büyük bir stüdyo kuran Yılmaz, projelerinden arta kalan zamanında müzikle uğraşıyor.

Son dönemde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla takipçileriyle etkileşim halinde olan Cem Yılmaz, bir hayranına yaptığı jestle gündemde. Yılmaz iki gün önce paylaşım yapan Yılmaz, "Müzikle ilgilenen bir özel genc kardeşime Arturia Matrix Brute hediye ediyorum. Tek istediğim kanalında, sayfasından veyahut Twitter'dan uğraşı ile ilgili bir link paylaşması" notunu yazmıştı.

"GÜLE GÜLE KULLAN SEVGİLİ KARDEŞİM"

48 yaşındaki Yılmaz, müzikle ilgilenen bir takipçisine söz verdiği orgu hediye etti. Ünlü komedyen, Twitter üzerinden, "İlk sequence yazıldı. Tekrardan çok teşekkür ederim ağabey" diyen hayranına, "Bizde yanlış olmaz! Güle güle kullan sevgili kardeşim" yanıtını verdi.

İlgili Sayfalar: Magazin