Cem Yılmaz'dan "Diamond Elite Platinum Plus" eleştirilerine sosyal medyadan yanıt!

Yılbaşı akşamı Netflix'te yayına giren Cem Yılmaz'ın son gösterisi "Diamond Elite Platinum Plus" çeşitli eleştirilerin odağı haline gelmiş ve gösteriyi beğenmeyenler sosyal medyada komedyeni eleştiri yağmuruna tutmuştu. Cem Yılmaz, Twitter hesabından Netflix’in "Türkiye’de en çok izlenen 10 yapım" listesinin görselini paylaşarak son gösterisine gelen eleştirilere esprili bir yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi: 04.01.2022 12:37
Değiştirme Tarihi: 04.01.2022 12:37
Cem Yılmaz'dan 'Diamond Elite Platinum Plus' eleştirilerine sosyal medyadan yanıt!

Cem Yılmaz'ın yaklaşık 1.5 yıldır sahnelediği, Diamond Elite Platinum Plus gösterisinin bölümü 31 Aralık 2021’de Netflix'te yayınlandı. Başından beri kapalı gişede olan ve komedyenin Netflix ile yaptığı anlaşmayla 190 ülkede yayınlanan gösteri, sosyal medyayı ikiye böldü. Birçok kişi gösteriyi ve esprileri beğenmediğini dile getirdi. 

Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, 31 Aralık 2021'de Netflix’te yayınlanan "Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus" gösterisine gelen eleştirilere yanıt verdi. Twitter hesabından Netflix’in "Türkiye’de en çok izlenen 10 yapım" listesinin görselini paylaşan Yılmaz, "Top 10 in Turkey!! 3-Witcher bozdu 2-Look Up yaramaz 1-Cem Bitmiş" yazdı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yılmaz, 1 Ocak'ta yaptığı paylaşımında da, "Yılbaşı gecesinde gösterimi izleyip gülen neşelenip tebrik eden herkese teşekkür ederim. Gülecek hiçbir şey kalmadığında bugünler daha da kıymetli olacak. Komedyenlerin en tatlı tarafı, onları sevmeme özgürlüğünüzün olması. Bunun tadını çıkarmalısınız. Pandemi forever" ifadelerini kullanmıştı. 

 


 

İlgili Sayfalar: Magazin