Cem Yılmaz'dan Demet Akalın sorusuna yanıt: Ben öyle bir şey söylemedim

Önceki gün Etiler'deki bir marketten çıkarken görüntülenen ünlü komedyen Cem Yılmaz'a, gösterisinde Demet Akalın'In kızı Hira'yla ilgili yaptığı esprisi soruldu. Cem Yılmaz, 'Ben öyle bir şey söylemedim' diyerek karşılık verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 17.04.2021 09:54
Değiştirme Tarihi: 17.04.2021 09:54
Cem Yılmaz'dan Demet Akalın sorusuna yanıt: Ben öyle bir şey söylemedim

Demet Akalın'ın kızı Hira, TikTok hesabında 7 bin lira harcama yapmış ve Cem Yılmaz da bu konuyla ilgili gösterisinde '“Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki” dediği yazılmıştı.

Hürriyet'te yer alan habere göre, “Ben öyle bir şey söylemedim, kim diyor bunları?” diye tepki gösteren Yılmaz, muhabirlerin “Gösterinizde söylediğiniz yazıldı” sözleri üzerine “Tamam, söyledim evet!” diyerek aracına bindi.  

Haber ile ilgili metin girin!.

"BEN O PARAYI DOĞU'YA OYUNCAK OLARAK GÖNDERDİM'

Cem Yılmaz'ın söylediği iddia edilen sözlere Demet Akalın'dan yanıt gecikmemişti. Akalın, bir takipçisinin 'Demet'e bir gol daha' paylaşımına  'Yalnız ben parayı, geri alıp çoktan Doğuya oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin! Kızımsa saf! Onun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş arada fark var! Allah tüm çocuklara ana-baba parasını güzel yemeyi nasip etsin’ cümleleriyle karşılık vermişti.