Cem Yılmaz'dan çok net Serenay Sarıkaya açıklaması!

Cem Yılmaz, hafta sonu gittiği kitap fuarında gazetecilerin kendisine yönelttiği Serenay Sarıkaya ile birlikte oldukları iddialarıyla ilgili haberleri net bir şekilde yalanladı.

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 10:37
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 10:37

Yaklaşık bir buçuk yıldır aşk yaşayan Cem Yılmaz ile Defne Samyeli çiftinin ilişkisinin bittiği iddialarıyla magazin gündemi çalkalanırken Serenay Sarıkaya, kendisiyle ünlü komedyenin birlikte olduğu ve Defne Samyeli ile olan birlikteliklerinin sonlanmasında bunun payı olduğu yönündeki haberlerin önüne geçemeyerek bu iddiayı "Söylemezsem Olmaz" programında dile getiren Ece Erken ve Bircan Bali ile ilgili harekete geçti ve dava açtı.

Öte yandan Cem Yılmaz da suskunluğunu bozdu ve Serenay Sarıkaya ile birlikte olmadıklarını söyledi ve hafta sonu gittiği kitap fuarında gazetecilerin kendisine yönelttiği ünlü oyuncuyla ile birlikte oldukları iddialarıyla ilgili haberleri net bir şekilde yalanladı. Yılmaz konuyla ilgili, "Böyle şeylerle ilgili konuşmam ben." derken muhabirin "Gerçekliği var mıdır?" sorusuna ise çok net bir şekilde "Hayır gerçekliği yoktur." şeklinde cevap verdi.