Cem Yılmaz'dan Badi Ekrem açıklaması: Eşofman bende değil

Ünlü yönetmen Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez, Hababam Sınıfı'nda ‘Badi Ekrem' rolüyle hafızalara kazınan Şener Şen'in filmde kullandığı eşofman takımının Cem Yılmaz'da olduğunu söylemişti. Ancak Yılmaz, eşofmanın kendisinde olmadığını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2020 09:43
Değiştirme Tarihi: 10.12.2020 09:43
Cem Yılmaz'dan Badi Ekrem açıklaması: Eşofman bende değil

'Hababam Sınıfı', 'Süt Kardeşler' ve 'Canım Kardeşim' gibi sevilen pek çok filmin yönetmeni olan Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez, Şener Şen'in canlandırdığı 'Badi Ekrem' karakteri ile özdeşleşmiş olan kırmızı eşofman takımını ünlü komedyen Cem Yılmaz'a verdiğini açıklamıştı.


Eğilmez, "Arkadaşlar lütfen artık bundan sonra 'Badi Ekrem'in eşofmanı sende mi?' diye sormayın. Sevgili kardeşim Cem Yılmaz'a hediye ettim tüm takımı. Alt, üst, düdük ne varsa hepsi kendisinde. Teşekkür ederim ilginize..." şeklinde konuşmuştu.


Cem Yılmaz da Twitter hesabından yaptığı açıklamayla jet yanıt verdi ve "Badi Ekrem’in eşofmanı bende değil.Badi Ekrem’in eşofmanının olduğu karakter benim yazdığım filmde.O filmde Ejder abide.Ejder abi diye de biri yok. O Özkan abi ! Ben misal başka bi gezegene de gitmedim." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.