Cem Yılmaz bombayı patlattı: GORA'nın efsane karakteri Erşan Kuneri'nin dizisi geliyor

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2020 11:40 | Değiştirme Tarihi: 16.01.2020 11:40

Eser Yenenler Show'un bu haftaki konukları, Karakomik Filmler 2 ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Cem Yılmaz ve Çağlar Çorumlu oldu. Çekim öncesi Gel Konuşalım programına özel açıklamalarda bulunan ikili, merak edilenlere dair de önemli ifadeler kullandı. Cem Yılmaz, röportajda bir dizi müjdesi verdi ve GORA'daki Erşan Kuneri karakterinin dizi olacağını söyledi. 

Serinin ilk 2 filminin ilgi görmediğini belirten Cem Yılmaz, yeni film ile ilgili olumlu yorumlar aldığını ifade etti. Filmin çekimlerinde TV8'in çok yardımı olduğunu söyleyen Cem Yılmaz, Acun Ilıcalı ve TV8 çalışanlarına teşekkür etti. 

YETENEK SİZSİNİZ'DE İLK TURU GEÇERİM

Filmde, Çağlar Çorumlu ile birlikte Yetenek Sizsiniz'de yarışan iki karaktere hayat veren Cem Yılmaz, Yetenek Sizsiniz'de ilk turu geçeceklerini iddia etti. 

GORA'NIN EFSANESİ ERŞAN KUNERİ DİZİ OLUYOR

Cem Yılmaz, izlenme rekorları kıran kült filmi GORA'daki Erşan Kuneri karakterinin 30'ar dakikalık bölümler halinde yayınlanacak bir dizi yapmayı düşündüğünün müjdesini verdi. Cem Yılmaz, Erşan Kuneri hayatı ve eserleri adını vermeyi düşündüğü dizinin dijtal platformda yayınlanacağını söyledi.