Cem Davran'dan annesiyle birlikte duygusal paylaşım!

Ünlü oyuncu Cem Devran, bayramda annesiyle birlikte çektiği videoyu paylaştı. Cem Davran'ın annesiyle birlikte yaptığı paylaşımı herkesi duygulandırdı. Cem Davran, “Sevdiği şarkılarla, geçen doksan yıla yakın bir masalı hatırlatmaya çalışırsın. Bebeğiydin bir zamanlar, bebeğin olur gün gelir. Beni hatırlamasa da şarkıları hatırlıyor” ifadelerinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 01.08.2020 18:21
Değiştirme Tarihi: 01.08.2020 18:21
Cem Davran'dan annesiyle birlikte duygusal paylaşım!

Ünlü oyuncu Cem Davran, sosyal medya adresi Instagram üzerinden annesini ziyaret ettiği bir videoyu paylaştı. Cem Davran'ın paylaştığı video herkesi duygulandırdı. Kurban Bayramı'nda annesinin evine ziyarette bulunan oyuncu, ona şarkı söyleyerek destek oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

"BEBEĞİN OLUR GÜN GELİR"

Şarkı cümlelerini annesiyle tekrarlayan Davran, not olarak da şunu ekledi: “Sevdiği şarkılarla, geçen doksan yıla yakın bir masalı hatırlatmaya çalışırsın. Bebeğiydin bir zamanlar, bebeğin olur gün gelir. Annelik ne muazzam bir mucize. Beni hatırlamasa da şarkıları hatırlıyor, ben onun her saniyesini, kokusunu hatırlıyorum. Hayata yeniden başlamış gibiyiz, bayramları öğrettiği gibi hissediyorum hâlâ. Onu kızdırmayı çok severdim, şimdi de çok seviyorum." diyen Davran, "Bir kere arkamdan terlik fırlatsa mutluluktan çıldıracağım. Vazgeçmesin diye gıdısından huylandırıyorum, hafiften sinirleniyor. Oyun arkadaşımdı benim, şimdi de öyle, hep öyle, sonsuza kadar öyle. Bütün annelerin bayramını kutlar, ellerinden öperim" ifadelerinde bulundu.