Cem Belevi ve İrem Derici barıştı mı? Cem Belevi'den flaş açıklama

İş, sanat, spor ve cemiyet hayatının en önde gelen isimleri ‘Zamanın En İyileri’ ödül töreni gecesinde bir araya geldi. Gecede ödül alanlardan biri de Cem Belevi oldu. Tören öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, İrem Derici ile barıştıkları yönündeki iddialara açıklık getirdi.

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2022 10:01
Değiştirme Tarihi: 19.01.2022 11:06

Ünlü isimler, 'Zamanın En İyileri’ ödül töreni gecesinde bir araya geldi. Conrad Otel'de düzenlenen görkemli gecede Zen’n Medya Group ve Şah Medya bu yılki teması ‘Çocuk İstismarına Hayır’ ve ‘Çocuklar Gülsün’ olarak belirlendi.

BELEVİ ÖDÜL ALDI 

Sunuculuğunu Demet Şener ve Suat Sandalcı’nın yaptığı geceye; Gülben Ergen, Murat Kurşun, Cem Belevi, Kerem Alışık, Gözde Türker, Cihan Şimşek, Lerzan Mutlu, Enbe Orkestrası, Oya Başar gibi ünlü isimler katıldı. Törende çok sayıda isim ödüle layık görüldü.

DERİCİ HAKKINDA KONUŞTU 

Geceye katılan Cem Belevi, tören öncesi gazetecilerini sorularını yanıtladı. İrem Derici ile barışan ünlü şarkıcı, bu konu hakkındaki soruları cevapladı. Ayrılığın 96 gün olduğu ve bunun için Derici'ye, 96 gül gönderdiği yönündeki haberlere şarkıcı, "Evet, böyle bir olayı yalanlamıyorum, barışmış olabiliriz. İrem dünya tatlısı birisi. En güzel gülleri hak ediyor bu işler kısmet barışmış olabiliriz" diye konuştu.

"GÜLŞEN'İ BAYILA BAYILA İZLİYORUM" 

Belevi, kendisi gibi şarkıcı Gülşen’in sahne sahne şovu kıyafeti için ise "Biz müzik yapıyoruz sahne şovları oluyor anlamsız eleştiriler oluyor beğenmiyorsa izlemesin kardeşim ben bayıla bayıla izliyorum" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU? 

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen İrem Derici, yaz aylarında meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Konuyla alakalı bir açıklama yapmayan ikili, birkaç ay sonra ilişkisini noktalama kararı almıştı. İkili birbirlerini sosyal medya hesaplarından silmişti.

Bu yaşananların ardından 'İbo Show Yılbaşı Özel'e konuk olan İrem Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Şarkıcı, “3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar” ifadelerini kullanmıştı.

Cem Belevi de İrem Derici'nin "aldatılma" açıklaması üzerine; "Özel hayatım ile ilgili pek konuşmayı sevmiyorum. İrem, çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına bırakıyorum ben bunu. Ben işimle, gücümle zaten ilgileniyorum. Böyle şeyleri konuşmayı sevmiyorum" şeklinde konuşmuştu.


 

İlgili Sayfalar: Magazin