Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cem Belevi Rengarenk dizisinden ayrıldı

Cem Belevi Rengarenk dizisinden ayrıldı

Kurban Bayramı'nın ilk günü Bodrum'da hayranlarıyla buluşan şarkıcı Cem Belevi, Rengarenk' dizisini bıraktığını açıkladı.

14.09.2016 15:22

Bodrum'da sahne alan Cem Belevi, tatilcilere keyifli bir gece yaşattı. Sevilen şarkılarını seslendiren Belevi, sahnede duramadı. Canlı performansı ile hayranlarından tam not aldı.

Sahne öncesinde muhabirlerin sorularını uyanıtlayan ünlü şarkıcı, Kurban Bayramı boyunca çalıştığını ifade ederek,' Yoğun bir bayram trafiği var. Bayramın1. günü Bodrum'dayım, 2. günü Antalya'dayım, 3. tekrar Bodrum'dayım ve bayramın son günü ise İstanbul'da sahne alacağım. Bayramın 4 günü yoğun geçecek. Ben de bayramı sevdiklerimle kuçaklaşarak, eğlenerek, ve şarkı söyleyerek geçiriyorum' şeklinde konuştu.

cem belevi

Yer aldığı Rengarenk dizisini bıraktığını açıklayan Belevi,' Dizinin İstanbul ayağında yokum, ayrıldım. Biraz daha müziğe odaklanmak istiyorum. Ekim ayında single'ım çıkacak. İzmir'de iken benim için çok keyifliydi dizi ama İstanbul'a gelince daha ciddi şekilde müziğe hazırlanmaya başladım. Şu anda Ekim ayında çıkacak bir single'ım var, 2017 ise çıkaracağım bir albüm var. Ozan Çolakoğlu'nun aranjörlüğünde ve Gülşen'in dokunuşlarıyla yeni şarkılar hazırlanıyor.' dedi.

Sinema filmine hazırlanıyorum
Yeni bir sinema filmi için teklif aldığını ifade eden Belevi, 'Oyunculuğu ve müzik yapmayı birbirinden fazla ayıramıyorum. Besteci olduğum için bu şekilde bir yola girdim ve kendei bestelerimle çıktım yola. Şarkıcılıkta ilerlerken oyunculuk teklifi geldi, ben de değerlendirdim. Şimdi yoluma devam ediyorum şarkılarımla. Yine güzel bir proje gelirse inceleriz. Şu anda bir sinema filmi var. Menajerimle beraber okuduğumuz ve incelediğimiz bir senaryo var. Beni çok heyecanlandırıyor sinema projesi. Bu yoğunluğun içerisinde onu da araya sıkıştırmak istemiyorum. Bir yandan da sinema filmin de oynamak istiyorum.' ifadelerini kullandı.

'Oyunculuk tutukuya dönüştü'
Belevi, oyunculuğu çok sevdiğine vurgu yaparak, 'Oyunculuk müzikten sonra başladı. Bir tutku haline dönüştü ve çok seviyorum. Bu dalda kendimi geliştirmek çok istiyorum. İki romantik komedi dizisinde rol aldım. Şimdi bir ters köşe yepıp biraz daha geliştirip ispat etmem için dram rolünde de oynamak isyerim.' dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahne alan Belevi, hayranlarıyla beraber şarkı söylemeyi de ihmal etmedi.

Yorumlar | 0
üye profil