Cem Belevi'den çarpıcı aşk açıklaması

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra şarkıları dillere pelesenk olan Cem Belevi, verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Aşkla ilgili konuşan Belevi, "Aşkın dolu dolu yaşananı güzel bence. İlla beraber yaşanması bile gerekli değil. Belki kavuşamayınca aşktır onun adı. Coşku veren bir duygu var, aptallaştıran, neyi neden yaptığını bilmediğin. 'Neden ben buradayım?' dediğin bir duygu." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2021 16:30
Değiştirme Tarihi: 25.10.2021 16:30
Cem Belevi'den çarpıcı aşk açıklaması

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Cem Belevi, "Melekti Sanki" şarkısı ile büyük bir çıkış yakaladı. Sabah'a özel açıklamalarda bulunan ünlü isim, aşk ile ilgili konuştu. Belevi'nin aşk açıklaması dikkat çekti.

"YAZDIĞIM ŞARKILARA BEN BİLE ŞAŞIRIYORUM"

"Yaşanmışlıklar etkiledi mi şarkı sözlerinizi?" sorusuna Cem Belevi, "Hayal kırıklıkları yansıyor şarkıma. 'Melekti Sanki', melek gibi birini anlatan bir şarkı. Pandemide hepimiz çok değiştik, bu albümde yazdığım şarkılara ben bile şaşırıyorum. O süreçte şarkılarıma sarıldım." yanıtını verdi.

Cem Belevi, "Melekti Sanki, platonik bir aşkı anlatıyor gibi... Aşkın platonik hali mi güzel?" sorusuna şu cevabı verdi:

"AŞK İNSANI APTALLAŞTIRAN BİR DUYGU"

"Aşkın dolu dolu yaşananı güzel bence. İlla beraber yaşanması bile gerekli değil. Belki kavuşamayınca aşktır onun adı. Coşku veren bir duygu var, aptallaştıran, neyi neden yaptığını bilmediğin. 'Neden ben buradayım?' dediğin bir duygu. Anlam veremezsin, mantığınla hareket edemezsin. Acayip bir durum. Kelebekler uçuşur karnında. Bunları yaşamak çok kıymetli."

İlgili Sayfalar: Magazin