Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? Açıklama geldi

Oyuncu Celil Nalçakan ile şarkıcı Seçil Gür'ün aşk yaşadığı öne sürüldü. Celil Nalçakan bu iddiayla ilgili sosyal medya hesabından açıklama  yaptı. Seçil Gür, geçtiğimiz aylarda Serdar Ortaç ile aşk yaşıyordu. 

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2021 15:53
Değiştirme Tarihi: 30.11.2021 15:53
Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? Açıklama geldi

Serdar Ortaç ile yaşadığı birliktelikle gündeme gelen şarkıcı Seçil Gür'ün adı son dönemde oyuncu Celil Nalçakan ile anılıyordu. İkili arasında aşk olup olmadığı merak ediliyordu. Konuyla ilgili açıklama oyuncu Celil Nalçakan'dan geldi.

Nalçakan'ın açıklaması şu şekilde:

"Birkaç gündür Magazin sitelerinde çıkan Haberler var. Bunlarla ilgili bir iki kelam etmek isterim... İnsanlar, bir kadın ve bir erkek arkadaş olabiliyor. Genelde de oluyor zaten. Dünyanın her yerinde oluyor, vallahi... Oluyor yani. Ayrıca da sevdalanmak dünyanın en güzel şeyi. İnsan sevdalansa niye saklasın böyle bir şeyi? diye düşünüyorum. Seçil hakikaten çok çok severim, çok kıymetli arkadaşımdır. Ayrıca sesine de hayranım kendisinin. bunun dışında bir durum da yok."

SEÇİL GÜR KİMDİR?

Seçil Gür, Almanya'nın Hof kasabasında doğdu. Aslen Adanalı'dır. Müzik hayatına 12 yaşında Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası viola sanatçısı Meral Sayın'dan aldığı solfej dersleriyle başlayan Seçil Gür, İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Adana’da tamamladıktan sonra, 1999 yılında İstanbul'a taşınmış İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümünden mezun olmuştur.Eğitimi sırasında Nevzat Atlığ, Münip Utandı, Mustafa Doğan Dikmen, Cengiz Ünal, Emel Şenocak, Erol Uras, Sinem Özdemir, Mehmet Emin Bitmez, Nurlu Eral, Emin Baykırkık gibi hocalardan şan ud, piyano, Batı ve Türk müziği solfeji, uslup repertuar ve mimik diksiyon alanlarında eğitim almıştır.

İlgili Sayfalar: Magazin