Celal Sarıgül kimdir? MasterChef Türkiye ana kadroya seçilen Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında?

MasterChef Türkiye'de bu akşam ana kadroya giren 14. isim Celal Sarıgül oldu. Final turuna kalma başarısı gösteren Celal Sarıgül, bu akşam rakiplerine göre daha iyi tabak çıkardı. Böylece MasterChef 2020'de günün kazanan ismi oldu ve önlüğü kaptı. Peki, MasterChef Celal Sarıgül kimdir? MasterChef Celal Sarıgül kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 16.08.2020 00:23
Değiştirme Tarihi: 16.08.2020 00:23
Celal Sarıgül kimdir? MasterChef Türkiye ana kadroya seçilen Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında?

TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen MasterChef'te bu akşamın kazanan ismi Celal Sarıgül oldu. Böylece Celal Sarıgül, MasterChef Türkiye'nin ana kadrosuna giren 14. yarışmacı oldu. 15 Ağustos Cuma akşamı MasterChef'in 26. bölümünde Celal Sarıgül, şeflerin oybirliği ile verilen karar sonunda MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı olma hakkını kazandı. Peki, MasterChef Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF 2020 YARIŞMACISI CELAL SARIGÜL KİMDİR?

Celal Sarıgül, 26 yaşında. Aşçı. Kıbrıs'ta Mutfak Sanatları okuyan Celal Sarıgül, yarışmaya da Kıbrıs'tan katılıyor. Oteller ve restoranlarda altı senedir aşçılık yaptığını söyledi. MasterChef'in hayali olduğunu ve buraya kalıcı olmak için geldiğini de söyledi.

MasterChef Türkiye'de Mehmet Şef, yarışmacının hızını görmek için Danilo şefi müşteri olduğunu ve sipariş verdiğini söyleyerek bir mizansen ortaya koydular. İzleyenleri güldüren bu anlar, Celal Sarıgül için tam bir MasterChef sınavı oldu. Celal Sarıgül, restoranlarda baskı altında çalıştığını ve bu olayın kendisini daha çok motive ettiğini belirtti.

Celal Sarıgül, Cafe De Paris Soslu Bonfile yaparak çıktığı MasterChef 2020 ilk turunda üç şeften de evet oyu almayı başardı ve ikinci tura çıktı.