Celal Sarıgül kimdir? MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Celal Sarıgül kaç yaşında, nereli? Turu geçebildi mi

Celal Sarıgül, MasterChef Türkiye'de 21 Temmuz tarihli 5. bölümde ekrana geldi. Yoğun bir başvuru alan MasterChef 2020'de birçok kişiyi geçen Celal Sarıgül, mutfaktaki hünerlerini sergiledi ve şefleri etkilemeye çalıştı. Yarışmanın bu akşamki bölümünde dikkatleri çeken yarışmacı olan Celal Sarıgül'ün hayat hikayesi de MasterChef izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Celal Sarıgül kimdir, kaç yaşında, nereli? İlk turu geçebildi mi?

Yayınlanma Tarihi: 22.07.2020 01:03
Değiştirme Tarihi: 22.07.2020 01:03
Celal Sarıgül kimdir? MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Celal Sarıgül kaç yaşında, nereli? Turu geçebildi mi

Ekranların en çok izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye, yeni sezonu ile seyirciyi TV8 ekranına kilitlemeyi başardı. Dünyanın farklı ülkelerinde ve ülkemizin dört bir yanındaki şehirlerden yarışmacılar, 25 dakikalık sürede şeflere kendilerini ispatlamaya çalışıyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'dan oluşan jüri karşısına çıkan yarışmacılardan biri de Celal Sarıgül. Güne damgasını vuran yarışmacı, Mehmet şefe verdiği cevaplar ile onu kızdırdı. Mehmet şef, dışarı atacağını söylediği Celal Sarıgül’yı uyardı. Peki, MasterChef 2020 ilk turunda Celal Sarıgül, şeflerden onay alıp ikinci tura geçebildi mi? Celal Sarıgül kimdir?

MASTERCHEF 2020 YARIŞMACISI CELAL SARIGÜL KİMDİR?

Celal Sarıgül, 26 yaşında. Aşçı. Kıbrıs'ta Mutfak Sanatları okuyan Celal Sarıgül, yarışmaya da Kıbrıs'tan katılıyor. Oteller ve restoranlarda altı senedir aşçılık yaptığını söyledi. MasterChef'in hayali olduğunu ve buraya kalıcı olmak için geldiğini de söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Türkiye'de Mehmet Şef, yarışmacının hızını görmek için Danilo şefi müşteri olduğunu ve sipariş verdiğini söyleyerek bir mizansen ortaya koydular. İzleyenleri güldüren bu anlar, Celal Sarıgül için tam bir MasterChef sınavı oldu. Celal Sarıgül, restoranlarda baskı altında çalıştığını ve bu olayın kendisini daha çok motive ettiğini belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.

CELAL SARIGÜL TURU GEÇEBİLDİ Mİ?

Celal Sarıgül, Cafe De Paris Soslu Bonfile yaparak çıktığı MasterChef 2020 ilk turunda üç şeften de evet oyu almayı başardı ve ikinci tura çıktı.