Çektiği +18'lik filmle şoke etmişti... Ödül aldı!

Disney Channel'da çocuk yıldız olarak ünlenen Bella Thorne, önce kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattığı cesur bir kitap yazdı sonra da +18'lik bir film çekerek "çocuk yıldız" imajını tamamen yıktı.

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2019 13:01
Değiştirme Tarihi: 14.10.2019 13:01
Çektiği +18'lik filmle şoke etmişti... Ödül aldı!

Bir dönemin çocuk yıldızı Bella Thorne, "Disney prensesi" imajını tamamen yerle bir etti.+18'lik filmleri yayınlayan bir site için senaryosunu da kendi yazdığı Her & Him adlı +18'lik bir filmin yönetmenliğini üstlenen Bella, bir de ödül kazanarak tüm dikkatleri üzerine çekti.
22 yaşındaki oyuncu, katıldığı ödül töreninden "Vizyon Ödülü"yle dönmeyi başarırken, sahneye çıkarak bir de konuşma yaptı.

Geceye siyah üzeirne parıltılı bir pantolon ceketle katılan Bella, bolca alkış aldı.Bella Thorne, yetişkin film sektöründeki çalışamlarına devam edeceğini ima ederek "Seneye yine burada görüşmek üzere" diye konuştu.Hacker’ların şantajından kurtulmak için kendi çıplak fotoğraflarını yayınlayan sanatçı, söz konusu web sitesinin “Hayali Yönetmenler” serisinde konuk yönetmen olarak görev almıştı.

Bir dönemin çocuk yıldızlarından olan 22 yaşındaki Bella, bu sektörde çalışmaktan büyük keyif aldığını söylemişti.Filmde, sektörün tanınmış isimleri Abella Danger ve Small Hands rol alıyor. Thorne, bu iki isimle çalışmaktan gurur duyduğunu açıklamıştı.Amerikalı yıldız, Instagram hesabından da bu filmi yönettiği için büyük mutluluk duyduğunu yazdı. 22 milyon takipçisi olan Bella'nın paylaşımı, kimi takipçileri tarafından beğeniyle karşılaşsa da bazı takipçileri Bella'yı takipten çıkaracağını söyledi.