Cansu Dere'den flaş sözler: Onunla o dönem bile konuşmuyordum

Cansu Dere'den flaş sözler: Onunla o dönem bile konuşmuyordum
Yayınlanma Tarihi: 27.03.2019 16:41 | Değiştirme Tarihi: 27.03.2019 16:41

Cansu Dere, sosyal medyadan Türk kadınlarına yönelik skandal sözlere imza atan Mehmet Akif Alakurt için dikkat çeken bir yorumda bulundu. Dere, Alakurt ile dizi yıllarında dahi konuşmadıklarını ifade etti.

Sosyal medya hesabından Türk kadınlarını aşağılayan paylaşımla gündem olan Mehmet Akif Alakurt'a, Sıla dizisinde rol arkadaşı Cansu Dere'den şaşırtan yorum geldi. Dere, "Onunla o dönemde bile konuşmuyordum" dedi.

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Cansu Dere, önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Dere'ye son günlerde Türk kadınlarına hakaret eden Mehmet Akif Alakurt soruldu. Başarılı oyuncu, eski rol arkadaşı hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Ekranlara tekrar döneceği müjdesini veren güzel oyuncu, "Önümüzdeki sene ekrana dönüyorum. Projelerden daha çok senaryoyla ilgileniyorum. Bana bir senaryo geliyor, işin kişisel platform mu yoksa kanal mı olacağına ben karar vermiyorum. Bu yüzden ekranda ya da internette olmak benim için fark etmiyor. Hepsi olur. Önemli olan hikaye..." dedi.

Oyuncu eski rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt'un Türk kadını hakkındaki tepki çeken açıklaması hatırlatılınca ise şunları söyledi: Ben o dönem bile kendisiyle konuşmuyordum. O yüzden yorum yapmayayım.