Cansız bedeni bulunan ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ün ölüm nedeni belli oldu

Tatil için İstanbul'dan Muğla'nın Ula ilçesine giden 34 yaşındaki ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk, kaldığı evde ölü bulunmuştu. Aslı Yılmaztürk'ün ölümüne neyin sebep olduğu ortaya çıktı. Yılmaztürk'ün çaydanlıktan taşan suyun söndürdüğü ocaktan sızan gaz nedeniyle zehirlendiği ve yaşamını kaybettiği ortaya çıktı. Öte yandan, Yılmaztürk'ün ölümü ardından arkadaşı Didem Soydan'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2021 13:34
Değiştirme Tarihi: 06.03.2021 13:34
Cansız bedeni bulunan ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ün ölüm nedeni belli oldu

DHA'da yer alan habere göre tatil için Ula'nın Akçapınar Mahallesi'nde tek katlı müstakil bir eve giden ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ün yakınları ondan haber alamayınca durumu 112 Çağrı Merkezi'ne bildirdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yılmaztürk'ün kaldığı eve sağlık ekipleri ve jandarma sevk edildi. 23.00 sıralarında eve giren ekipler, Yılmaztürk'ü hareketsiz şekilde yatarken buldu. Yapılan kontrollerde Yılmaztürk'ün hayatını kaybetti belirlendi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SIZAN GAZDAN ZEHİRLENDİĞİ BELİRLENDİ

Yılmaztürk'ün cenazesi, yapılan incelemenin ardından Muğla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Evde yapılan incelemede ise, yanan ocağı çaydanlıktan taşan suyun söndürdüğü, Yılmaztür'ün de sızan gazdan zehirlendiği saptandı. Otopsi işlemleri süren Yılmaztürk, İstanbul'da toprağa verilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

DİDEM SOYDAN'DAN PAYLAŞIM 

Uzun yıllardır tanıdığı dostunun ölüm haberiyle yıkılan ünlü manken Didem Soydan ise sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda "Sektöre ilk girdiğimden beri tanıdığım, varlıkları ile güzellik katan insanlardan birinin ölüm haberini aldım. Prenses gitti. Bana bir tavsiyesi vardı bu mecra ile ilgili. Onu uygulama zamanı... Bye bye twitter" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"SENİ TANIYANLARA NAİFLİK VE GÜZELLİK SUNDUN"

Arkadaşı için Instagram hesabından da bir veda mesajı yayınlayan Didem Soydan, "Bu dünyaya ve seni tanıyanlara naiflik, şıklık ve güzellik sundun. Gittiğin yere güzelliğini şıklığını, ruhunu, enerjini katıp yine güzelleştireceksin eminim. Yeni yolculuğunda seni deneyimleyecek olanlara ne mutlu. Tüm sevenlerinin başı sağ olsun. Seni seviyorum güzel varlık" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.