Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat sessiz sedasız nikah masasına oturdu

Uzun zamandır birlikte olan Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat evlendi. Sessiz sedasız nikah masasına oturan çiftin nikah törenlerine aileler ve yakın isimler katıldı.

Yayınlanma Tarihi: 24.08.2020 10:53
Değiştirme Tarihi: 24.08.2020 10:53
Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat sessiz sedasız nikah masasına oturdu

46 yaşındaki Cansel Elçin ve 29 yaşındaki Zeynep Tuğçe Bayat evlendi. Uzun zamandır aşk yaşayan çift sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Çiftin sade nikah törenine aileler ve yakın dostları katıldı.

Elçin, bu mutlu günü eşiyle çekilen fotoğrafını paylaşarak duyurdu ve romantik bir mesaj paylaştı.

Yakışıklı oyuncu, "Hayatımın en güzel günü. Zeynep Tuğçe Bayat seni çok seviyorum. Sen beni karanlık derinliklerden elini uzatarak çıkardın. İyi ki sana tutunmuşum. Seninle hayatım aydınlıklar içinde. Güzelliğine, enerjine, zekana, yaratıcılığına hayran olmamak mümkün değil. Sadece sana değil, etrafını, dokunduğun, ürettiğin, sevdiğin her şeyi bana da sevdirdin. Beraber gideceğimiz bu yolda son nefesime kadar seni mutlu etmek için elimden geleni yapacağım. Söz veriyorum. Aşkım" dedi.

Zeynep Tuğçe ise sosyal medyadan düğün fotoğrafını paylaşarak, "Yıllar sonra tesadüfen karşılaştığımızda burada buluşacağımızı tahmin etmemiştim. Seni çok seviyorum" notunu düştü.