Cansel Elçin'den Hatırla Sevgili itirafı

Cansel Elçin'den Hatırla Sevgili itirafı
Yayınlanma Tarihi: 31.10.2017 11:23 | Değiştirme Tarihi: 31.10.2017 11:24

Hatırla Sevgili'nin başrol oyuncularından Cansel Elçin, dizide canlandırdığı karakter için, 'Hayatımın rolüydü' tanımını yaptı.

Öykü Özdoğan’ın hazırlayıp sunduğu “20 DAKİKA”, oyuncu Cansel Elçin’i konuk etti. Cansel Elçin Hatırla Sevgili dizisindeki canladırdığı karakter için 'Hayatımın rolüydü' tanımını yaptı.

Fransa’da yaşadığı dönemde yönetmen Ferzan Özpetek ile tanıştığını ve ardından Türkiye'ye geldiğini, Tomris Giritlioğlu’nun kendisine ‘Kırık Kanatlar’da oynaması için teklifte bulunduğunu anlatan Cansel Elçin, “O proje bittikten sonra Fransa'ya dönmeyi planlıyordum.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fakat ‘Hatırla Sevgili’ dizisinden teklif gelince reddedemedim ve buradaki oyunculuk serüvenim başladı” açıklamasını yaptı.

Amelie filminin unutulmaz karakteri Fransız Audrey Tautou'yla sınıf arkadaşı olduğunu anlatan Cansel Elçin, “Audrey, kısa boylu, ama sahneye çıkınca devleşen bir öğrenciydi. Her zaman onun bir yerlere geleceğini biliyorduk. Kendisinin kasabadan gelen, isyankar bir karakteri vardı. 

 

O yüzden dev gibi karakterlere karşı çıkabildiği rollerde çok başarılı oluyordu. Her aktörün unutulmaz bir rolü vardır. Mesela benim hayatımın rolü Hatırla Sevgili dizisinde canlandırdığım karakterdir. Audrey'nin de bence Amelie'dir” dedi.