Canlı yayını durduran olay: Müge Anlı'dan izin isteyip ayakkabı fırlattı

Son olarak Esra Erol'un programında yaşanan terlik fırlatma olayının ardından bugün de Müge Anlı canlı yayınında bir ayakkabı fırlatma vakası oldu. 8 yıldır kayıp olan kızını bulmak için Müge Anlı'ya katılan Kamile Balığkurdu, suçladığı Murat Akın'a ayakkabısını attı. Yaşananlar sonrası canlı yayın birkaç saniye içinde kesildi. Müge Anlı ekibi, saldırıyı yapan Kamile Balığkurdu'yu sakinleştirip durdurmak için bir hayli zorlandı. 

Yayınlanma Tarihi: 17.02.2021 14:28
Değiştirme Tarihi: 17.02.2021 15:29

2 çocuk annesi Gülşen Caymaz 18 yaşında eşini kaybetti. 2 çocuğuyla birlikte annesinin yanına taşınan Gülşen Caymaz, annesiyle sık sık tartışma yaşadı ve ardından ortadan kayboldu. 

Gülşen Caymaz'ın o dönem 13 yaşında olan kızı Pınar Geyik, annesinin bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuruda bulundu. 

Pınar Geyik, annesinin kaybolmasıyla ilgili bildiklerini anlatırken, Coşkun isimli bir kişiden bahsetti ve annesinin bu kişişiyle arkadaş olduğunu ve onunla gittiği öne sürdü. Coşkun Yılmaz'ı Gülşen Caymaz'la tanıştıran Murat Akın da canlı yayına katıldı. 

17 Şubat tarihli bölümde Gülşen Caymaz'ın annesi de Müge Anlı'ya katıldı. Anne kızının öldürülüp gömülmüş olabileceğini söyledi. 8 yıldır kayıp olan kızının bulunması için Müge Anlı'ya katılan Kamile Balığkurdu, suçladığı Murat Akın'a canlı yayında ayakkabısını çıkarıp fırlattı. 16 Şubat tarihli bölümde Murat Akın, anne Kamile Balığkurdu'yu para karşılığı erkeklerle birlikte olduğunu iddia etmişti.