Canlı yayında koronavirüs şoku yaşayan Esra Erol'dan ilk açıklama

Geçtiğimiz günlerde programına gelen konuğun koronavirüse yakalandığını açıkladığı anlarda büyük bir şok yaşayan Esra Erol, sosyal medya deyimiyle 'ufak çaplı bir kalp krizi' geçirmişti. Yaşadığı şok yüzüne yansıyan Esra Erol'un o görüntüleri birçok haber sitesinde de yer almıştı. Esra Erol, o gün yaşananları ve hissetiklerini ilk kez açıkladı. Programa gelen hanım konuğun İstanbul'dan katıldığını söyleyen Esra Erol, konuğun yayın öncesi ateşinin ölçüldüğünü ve sorulan soruya  'hayır corona virüslü tanıdığım yok'  dediğini ifade etti.

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2020 20:10
Değiştirme Tarihi: 06.05.2020 20:10

Esra Erol'un programına katılan bir kişi, canlı yayında yaptığı açıklamada 'koronavirüsüm hastasıydım' ifadelerini kullanınca Erol, büyük bir şok yaşamıştı. Yaşadığı şok sosyal medyaya da yansıyan Esra Erol, o gün yaşananlarla ilgili ilk kez konuştu. 

YouTube’da yayınlanan bir programa katılan Erol, konuyla ilgili ilk kez konuştu ve şunları söyledi:

“Benim yayına tek başıma aldığım kararla devam etmiyorum. Bu kanalın aldığı karar… Biz bu yayınları sürdürürken bazı bilgiler doğrultusunda yayına devam ediyoruz. Bu şartlar altında denetim mekanizması oluşmuş durumda…

Bu hanımefendi İstanbul konuklarındandı; ateşi ölçüldü. Yayın öncesi sorulan sorulara ‘hayır koronavirüslü tandığım yok’ diyor. Yayına çıktığında ben sadece koronayımı duydum. Ben zaten onun şokunu yaşıyorum, o kadar şey oldu; geldi güvenlikten geçti; Allah’ım yayılmış mıdır? Kaç kişiye bulaşmıştır? Bunu düşünüyorum. Yayının en önündeki insan olduğum için tüm duyguları aynı anda yaşıyorum. Tabii sonra iyileştim dedi ama kimse orayı duymadı.

‘O ANKİ BAKIŞIMA ÇOK GÜLDÜM’

Süreç bu şekilde gelişti. Sonra test ne zaman yapılmış filan öğrendik ve bir oh çektik. Şunu biliyorum sadece hepimiz bir gün korona olacağız ve hafif semptomlarla geçirip atlatacağız. Ben çıkan haberleri çok şahsıma almadım. Sosyal medyadaki yorumlara her insan maruz kalabilir. Kendi görüntülerime, o anki bakışıma çok güldüm. Böyle bir olay yaşadım yani…”

Erol, programının ise Haziran’ın 3. haftasında final yapacağını açıkladı.