Canlı yayın sırasında İrem Derici'nin hesabına para gönderdiler

İrem Derici'nin geçtiğimiz akşam Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın instagram canlı yayınında “10 milyon liram olsa müziği bırakırım” sözleri hatırlatıldı. Bu sözler üzerine İrem Derici yayına bağlandı ve "IBAN vereyim, o parayı yollasınlar müziği bırakım" dedi. Derici hesap numarasını verdi. Herkesi şaşırtan anlar bu cümlelerden sonra başladı. Yayını izleyenlerde Derici'nin hesabına para göndermeye başladı.

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 11:09
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 13:12
Canlı yayın sırasında İrem Derici'nin hesabına para gönderdiler

İrem Derici'nin Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın canlı yayınında “10 milyon liram olsa müziği bırakırım” sözleri hatırlatıldı. Bu sözler üzerine İrem Derici tekrar yayına bağlandı ve “Valla bırakırım. Hatta IBAN vereyim, o parayı yollasınlar müziği bırakayım” diyerek, hesap numarasını verdi.

Yayını izleyenlerin hesabına para göndermeye başlamasıyla ünlü şarkıcı İrem Derici şaşkınlığını gizleyemedi. Derici; "“Telefonum kilitlendi, para yağıyor. Bu kadar mı yük oldum?” dedi.

Şaka yaptığını belirten Derici hesabına gelen paralarla sokak hayvanları için bağış yapacağını açıkladı. Yayında yaşananlar eğlenceli anlara sahne oldu.