Cankat Erdoğan yeni single'ı ile sevenlerine 'merhaba' dedi

Müziğin dededen toruna miras kaldığı müzisyen bir ailede büyüyen Cankat Erdoğan, çıkardığı 7 albümün, 10’a yakın profesyonel klibin ve çeşitli single şarkılarının ardından birisi halay olmak üzere üç türkü ile doldurduğu yeni single’ı “Sebebim Sensin” ile sevenlerine merhaba dedi.

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2021 10:30
Değiştirme Tarihi: 08.09.2021 10:30
Cankat Erdoğan yeni single'ı ile sevenlerine 'merhaba' dedi

İlk klibi single’a adını veren “Sebebim Sensin” adlı esere çeken Cankat Erdoğan, söz ve müziği Erkan Yavuzer’e ait olan ve düzenlemesi Nehir Sudolmuş tarafından gerçekleştirilen bu eserin son rötuşlarının alanının uzman ismi Özgür Abbak tarafından gerçekleştirildiğini söyledi.

İkinci klibini sürekli olarak istek alan ve ön planda tutulan, söz ve müziği, Eray Yeşilırmak & Aysu Ulupınar ikilisine ait olan halay türkü formatındaki “Yel Girdi” adlı esere çekti. Cankat Erdoğan  14 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan bu klibinin de bir önceki klibi gibi kısa sürede yüz binleri bulan izlenmelere ulaştığını söyledi. 

Müziğe dair her platformun yanı sıra sosyal medya üzerinden de sevenlerine ulaşma çabası içerisinde olduklarını ifade eden Cankat Erdoğan, “Şahsıma ve müziğime dair yapılan her türlü yorumu dikkate alıyorum. Olumsuz yorumları yol gösteren bir kılavuz, olumlu yorumları ise daha iyi işler ortaya çıkarabilmek maksadı ile bir motivasyon kaynağı olarak görüyorum” dedi. Albüm ve klip çalışmalarının dışında sevenleri ile buluşmak için her türlü sahneyi ve konseri değerlendirdiğini belirten Cankat Erdoğan, “Çeşitli festivallerde sahne almayı da bu kapsamda değerlendiriyorum” dedi.