Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Caner Toygar'dan korkutan paylaşım: Belki gece ölürüm

Caner Toygar'dan korkutan paylaşım: Belki gece ölürüm

Bir izdviaç programında gelin adaylarından Berke Kentli ile evlenen Caner Toygar'ın son paylaşımı kafaları karıştırdı.

06.07.2017 11:48

Bir izdivaç programında Berke Kentli ile evlenen Caner Toygar'ın mutluluğu kısa sürdü. Eşi evi terk ettikten sonra büyük bir psikolojik çöküntü yaşayan Caner'in son paylaşımı ise sevenlerini korkuttu.

caner toygar

Geçen hafta Instagram hesabından 'eşini sevdiğini ve barışacaklarını' yazan Caner, Berke'den umduğu yanıtını alamadı. Tüm çabalarına rağmen eşini eve döndüremeyen Caner, uzun süre paylaşım yapmayacağını belirterek "belki gece ölürüm" notunu düştü.

caner toygar

İşte Caner'in düğün fotoğrafının altına düştüğü not;

"Uzun bir süre paylaşım yapmayacağım herkes hakkını helal etsin. Her gelen geçen yeniden boğuyor beni. Belki gece ölürüm, farkında değilim. Sen gidince yaşamak fazla tehlikeli. Geçer ve unuturum öyle mi? Buraya kadar öyle mi, Akşamın son vapuruyla çekip giderken ellerimden, Anılarımdan düşeceğim seni öyle mi, Bu ne ucuz bir hoşça kal senin ki, Böyle bırakmak ne kolay öyle mi, Dalgalara şarkımızı, Yarın yok artık ben de yokum öyle mi?" 

Yorumlar | 1
üye profil
agöç 10 ay önce
bu çocuğa ne yapıp edip ailesi sahip çıksa. evlilik progrmaına katıldığı ilk zamanlar ne kadar durağandı. dipsiz kuyuya düşüyor gibi şimdi.bu programları herkes kaldıramıyor.