Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
CANER, ŞÜKRAN İÇİN FENERBAHÇELİLERİ KARŞISINA ALDI

CANER, ŞÜKRAN İÇİN FENERBAHÇELİLERİ KARŞISINA ALDI

Aziz Yıldırım'a gönderme yaparak Fenerbahçeliler'in tepkisini çeken Şükran Ovalı'ya aşkı Caner Erkin sahip çıktı.

10.10.2016 21:00

Yıldız futbolcu, güzel aşkına gelen eleştirilere engel olabilmek için sosyal medya hesabından destek verdi.DEVREYE CANER ERKİN GİRDİBeşiktaş'ın yengesi Şükran Ovalı'ya sevgilisi Caner Erkin adeta baraj kurdu. Rol aldığı dizide Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a gönderme yapıldığını düşünen taraftarlar ünlü oyuncuya tepki gösterdi.Açıklama yaparak özür dileyen Ovalı'nın bu hamlesi de işe yaramayınca devreye sevgilisi Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin girdi.

Şükran Ovalı'dan Caner Erkin'e yasak!

OVALI KENDİNİ SAVUNDUTaraftarların eleştirileri kesilmeyince Şükran Ovalı, sosyal medyada ikinci bir açıklama yapma gereği duydu. Oyuncu önceki gün şu sözlerle kendini savundu:"Doğaçlama çekilen bir sahneydi. Yönetmenimizden sahnenin hiçbir şekilde kullanılmayacağının teyidini aldım. Ancak tepkiler üzerine bu sahnenin yayınlandığını öğrendim. O sahne ve diyalogla ilgili süreci, yaşadığım üzüntüyü öncelikle tüm Fenerbahçeliler ve kamuoyu ile paylaşmak istedim."

Şükran Ovalı 'Fenerbahçe sahnesi'nin perde arkasını anlattı

"ŞÜKRAN'A CANER'DEN KORUMA KALKANI"Ovalı'nın bu paylaşımını repost eden Caner Erkin, sevgilisini etiketleyip bir de kalp emojisi koydu. Ünlü futbolcunun bu hareketi "Şükran'a Caner'den koruma kalkanı" şeklinde yorumlandı. Caner eski eşi Asena Atalay'a yapılan eleştirilere ise sürekli sessiz kalıyordu.

Caner Erkin ve Şükran Ovalı evleniyor! İşte tarih..

Şükran, Caner'in 'tektaş'ını boynuna taktı

Caner Erkin konuşurken BJK TV'de ilginç görüntü!
Yorumlar | 0
üye profil