CANER EVLİLİK HABERİNİ CANLI YAYINDA AĞZINDAN KAÇIRDI!

CANER EVLİLİK HABERİNİ CANLI YAYINDA AĞZINDAN KAÇIRDI!

Kiralık Beşiktaş'a transfer olan Caner Erkin'in BJK TV'de yaptığı açıklamalarda sevgilisi Şükran Ovalı'yı kastederek "Benim evleneceğim kadına" ifadesini kullanması dikkat çekti.

Yaz transfer sezonunda Fenerbahçe'den Inter'e geçen fakat transfer sezonunun son gününde kiralık olarak Beşiktaş'ın yolunu tutan Caner Erkin imzayı attıktan sonra Siyah-Beyazlılar'ın televizyon kanalına konuk oldu. Transfer sürecine dair açıklamalar yapan Erkin'in Beşiktaş'a transfer olacağı için Fenerbahçelilerden hakaretlere varan teki gördüğünü açıklarken sevgilisi Şükran Ovalı'nın adını vermeden "Evleneceğim kadına" ifadesini kullanması dikkatten kaçmadı. Milli futbolcu bu sözleriyle Şükran Ovalı ile yakında nikah masasına oturacağının sinyalini verdi.

Şükran Ovalı'dan Beşiktaşlı Caner Erkin kutlaması!

İşte Caner Erkin'in o açıklamaları;"Avrupa'dan da teklifler vardı. Beşiktaş beni çok istedi, bunu hissettirdiler. Beşiktaş'a en iyi şekilde hizmet edeceğim. Galatasaray'da ve Fenerbahçe'de oynadım. Oraların da ekmeğini yedim. Bu transfer sürecinde, benim evleneceğim kadına, aileme çirkin bir şekilde hitap edildi. Vicdanlılar ile vicdansızlar var. Onların ellerini vicdanlarına koymalarını istiyorum. Onların da kızları var, aileleri var. Bizi eleştireceklerse, futbolumuzla eleştirsinler. Ben takım değiştirdiğim için her zaman küfür yemek zorunda değilim. Söylediklerine dikkat etsinler"

Şükran Ovalı'dan Caner Erkin itirafı!

Şükran'dan Caner'e: Nereye gidersen git...

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 01/09/2016 03:01:11

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin