Caner Erkin galeriden çıkarken görüntülendi!

Caner Erkin galeriden çıkarken görüntülendi!

Futbolcu Caner Erkin, önceki gün bir erkek arkadaşıyla Yeniköy'de bulunan bir galeride görüntülendi.

Yeniköy'de lüks aracını galerinin önüne bırakan Caner Erkin, yarım saate yakın içeride kaldı. Erkin'in arkadaşı bir ara galeriden çıkıp futbolcunun spor otomobilden olan eşyalarını bir cipe taşıdı.

Çıkışta görüntülendiğini fark eden Erkin, galeriye girdi. Galerinin ikinci kapısından çıkmayı tercih eden futbolcu, arkadaşını gazetecilerin yanına yollayıp soruları yanıtsız bırakacağını söyledi.

Erkin, galeriden koşar adım çıkıp kendi aracıyla uzaklaşırken, futbolcunun arkadaşı cipin direksiyonuna geçti. Caner Erkin'in gizemli hareketleri, 'Evlilik yolunda ilerlediği sevgilisi Şükran Ovalı'ya araba mı aldı?' sorusunu akıllara getirdi.

Şükran Ovalı ilişkisini anlattı
Son dönemin parlayan oyuncularından biri olan ve Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'le olan ilişkisiyle gündemden düşmeyen Şükran Ovalı, gazeteci Ekin Türkantos'la özel bir röportaj gerçekleştirdi.

Ovalı, Caner Erkin'le olan ilişkisi ve Beşiktaş sevgisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

İşte röportajdan öne çıkanlar;
Çok merak ediliyorsunuz çift olarak, sosyal medyada herkes sizi takip ediyor, pek çok kişi sizden bahsediyor... Nasıl gidiyor, her şey yolunda mı?Her şey söylediğimiz, yazdığımız, konuştuğumuz gibi, ilişkimiz yoktu, şimdi var, çok mutluyuz. İlerisine götürmek istiyoruz, bir aile kurmak istiyoruz, umarım da böyle devam eder.

"Çarşı tartışmasız Türkiye'nin en karizmatik taraftar grubu"
Senin futbolla ilişkin nasıl, hangi takımlısın yoksa fanatik misin?
Ben babadan Beşiktaşlıyım... Takımımı çok seviyorum, çocukluğumdan beri bu böyleydi. “Hak eden kazansın” diyenlerdenim. Elimden geldiğince Beşiktaş maçlarına gidip izledim. Futbol bilgimle dünya ligi hakkında konuşamam ama Beşiktaş sevgisiyle şunu diyebilirim ki, Beşiktaşlı olmak centilmen olmaktır. Başka renklere zor zamanlarında destek vermektir. Çarşı’yı duruşu ve tavrıyla çok seviyorum. Bütün takımların vicdanlı ve bilinçli taraftarlarını seviyorum ama Çarşı tartışmasız Türkiye’nin en karizmatik taraftarı.

Görüntülenme : 2228 Güncelleme Tarihi: 19/09/2016 11:22:27
Yayınlanma Tarihi: 18/09/2016 19:02:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin