Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Caner Erkin'den sevgilisi Şükran Ovalı'ya destek!

Caner Erkin'den sevgilisi Şükran Ovalı'ya destek!

Rol aldığı dizideki bir sahne nedeniyle Fenerbahçeli taraftarlardan tepki gören ünlü oyuncu Şükran Ovalı'ya sevgilisi Caner Erkin'den destek geldi.

10.10.2016 11:44

Yıldız futbolcu, güzel aşkına gelen eleştirilere engel olabilmek için sosyal medya hesabından destek verdi.

Beşiktaş'ın yengesi Şükran Ovalı'ya sevgilisi Caner Erkin adeta baraj kurdu. Rol aldığı dizide Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a gönderme yapıldığını düşünen taraftarlar ünlü oyuncuya tepki gösterdi. Açıklama yaparak özür dileyen Ovalı'nın bu hamlesi de işe yaramayınca devreye sevgilisi Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin girdi.

Şükran Ovalı kendini savundu 

Taraftarların eleştirileri kesilmeyince Şükran Ovalı, sosyal medyada ikinci bir açıklama yapma gereği duydu. Oyuncu önceki gün şu sözlerle kendini savundu:

"Doğaçlama çekilen bir sahneydi" 

"Doğaçlama çekilen bir sahneydi. Yönetmenimizden sahnenin hiçbir şekilde kullanılmayacağının teyidini aldım. Ancak tepkiler üzerine bu sahnenin yayınlandığını öğrendim. O sahne ve diyalogla ilgili süreci, yaşadığım üzüntüyü öncelikle tüm Fenerbahçeliler ve kamuoyu ile paylaşmak istedim."

"Şükran'a Caner'den koruma kalkanı" 

Ovalı'nın bu paylaşımını repost eden Caner Erkin, sevgilisini etiketleyip bir de kalp emojisi koydu. Ünlü futbolcunun bu hareketi "Şükran'a Caner'den koruma kalkanı" şeklinde yorumlandı. Caner eski eşi Asena Atalay'a yapılan eleştirilere ise sürekli sessiz kalıyordu.

Yorumlar | 0
üye profil