Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Caner Erkin'den Asena Atalay'la ilgili çok sert açıklama!

Caner Erkin'den Asena Atalay'la ilgili çok sert açıklama!

Ünlü futbolcu Caner Erkin hakkındaki iddialara yanıt verdi.

26.01.2017 09:16

Beşiktaşlı yıldız futbolcu Caner Erkin sosyal medya hesabı üzerinde oğlu Çınar'ın masraflarını ödemediği gerekçesiyle icra takibi yapıldığı yönündeki iddiaları çok sert bir dille yalanladı.

İşte Caner Erkin'in o açıklaması:
Bugün basından Asena Atalay'ın hakkımda oğlum Çınar'ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim. Bu tamamen yalandır. Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim. 

caner erkin

Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım. 

Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum. 

Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum.

Yorumlar | 1
üye profil
Ümran erdem 2 yıl önce
İlk başta çocuğunu alacaktın oğlum.