Can Yaman İtalya'da izdihama sebep oldu

'Erkenci Kuş' dizisi ile adını tüm dünyaya duyuran Can Yaman kısa bir süre önce İtalya’ya gitti. Havalimanında büyük bir hayran kitlesi tarafından karşılanan yakışıklı oyuncu ilgi büyük oldu.

Yayınlanma Tarihi: 23.02.2020 13:13
Değiştirme Tarihi: 23.02.2020 13:19
Can Yaman İtalya'da izdihama sebep oldu

Oyuncu Can Yaman, bir davet üzerine İtalya'ya gitti. Havalimanında yüzlerce hayranı tarafından karşılanan Yaman, izdihama neden oldu.'Erkenci Kuş' dizisi ile adını tüm dünyaya duyuran Can Yaman kısa bir süre önce İtalya’ya gitti. Havalimanında büyük bir hayran kitlesi tarafından karşılanan yakışıklı oyuncu ilgi büyük oldu.

Geçtiğimiz ay askerden dönen oyuncu, İtalya'da yeni imajıyla tam not aldı. Havalimanı çıkışı hayranınlarının çığlıklarıyla karşılaşan Yaman, kısa süreli izdihama neden oldu. Sevenleriyle tek tek fotoğraf çektiren ünlü oyuncu objektiflere böyle yansıdı.

Havalimanına inen ünlü oyuncu kendisini bekleyen hayranlarına selam verdi ve onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.Bir süre önce yaptığı 'libido' açıklamaları ve İspanya’da katıldığı bir televizyon programında kendisine sorulan “Bize bu dünyadan olduğunu nasıl kanıtlayabilir?” sorusunu “Arkaya geçelim istersen” şeklinde cevap vererek tepki çeken Can Yaman, Türkiye’de sessiz kalmayı tercih ediyor.

Geçtiğimiz günlerde bedelli askerlik görevinden dönen ünlü oyuncu sosyal medya hesabında annesi ile birlikte askerdeyken çektirdiği fotoğrafı paylaşarak sosyal medyaya geri dönmüştü.

Askerlik dönüşü 'libido' konusuna açıklık getiren Yaman, "Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Libido kelimesi çok farklı yerlere giden bir kelimeymiş. Ders çıkarmış oldum. Hata insanlara mahsus... Ben o kelimeyi daha geniş ve kapsamlı bir anlamda kullanmak istemiştim. Dizide aşkı inandırıcı kılan, kimya, enerji ve uyumdan bahsetmek istemiştim ama konu çok farklı yerlere gitti. Bu kadar dallanıp budaklanacağı hiç tahmin etmedim. Dikkat etmem gerekirmiş" demişti.