Can Yaman'ın dondurmasını yaptılar! İtalyanlar dizisini izlerken yiyor...

İtalya'da yayımlandığı ilk günden itibaren ilgi odağı olan ve ülkedeki reytingleri alt üst eden Erkenci Kuş dizisiyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Can Yaman'ın İtalya'da dondurmasını yaptılar. İtalya'da yıldız oyuncunun 3 hayranı, ballı ve fıstıklı dondurmayı Can Yaman adıyla satışa çıkardı.

Yayınlanma Tarihi: 13.09.2020 10:22
Değiştirme Tarihi: 13.09.2020 10:22
Can Yaman'ın dondurmasını yaptılar! İtalyanlar dizisini izlerken yiyor...

Türkiye'de şu anda "Bay Yanlış" dizisinde rol alan Can Yaman, İtalya'da ise eski dizisi Erkenci Kuş'un yayımlanmasıyla daha geniş bir hayran kitlesine ulaştı. İtalyanlar, ünlü oyuncunun dondurmasını yaptı. İtalya'daki bu 'Canmania'nın son ürünü olan dondurma ise Alessandria bölgesinde satılıyor.

"TÜRK CAZİBESİNE SAHİP TAT DÜŞÜNDÜK"

Yaz bitmesine rağmen havaların halen sıcak olmasıyla birlikte Can Yaman'ın dizisinin keyfini çıkaran İtalyanlar, artık bu keyfe dondurmayı da ortak etti. Can Yaman dondurmasının içeriğinde bal, karamelize edilmiş incir ve fıstık sosu bulunuyor.

Lung'Orba Dondurma salonunda satılan bu yeni tadın mucitleri olan Barbara Buratto, Manuela Badino ve Pupa Di Salvo, "Onun şerefine yaptık. Türk cazibesine sahip bir tat yaratmayı düşündük" diye konuştu ve ekledi "Can Yaman'ın söylediği gibi tatlı yiyelim tatlı konuşalım."