Can Yaman ile Diletta Leotta'nın ayrılık iddialarını yalanlayacak fotoğraf!

Kariyerine İtalya'da devam eden ünlü oyuncu Can Yaman ile İtalyan spiker Diletta Leotta çiftinden, geçtiğimiz günlerde basına yansıyan 'ayrılık' iddialarını söylentilerini bitiren fotoğraf geldi.

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2021 13:31
Değiştirme Tarihi: 18.05.2021 13:33
Can Yaman ile Diletta Leotta'nın ayrılık iddialarını yalanlayacak fotoğraf!

Erkenci Kuş dizisiyle ünlenen başarılı oyuncu Can Yaman, İtalyan yapımı Sandokan dizisi için ülkeye gitti. Uzun süredir İtalya'da yaşayan Can Yaman, spor spikeri Diletta Deotta ile yaşadığı aşkla da gündemden düşmüyor.

Geçtiğimiz günlerde Diletta Leotta'nın, iş insanı Ryan Friedkin ile öpüşürken çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı. Görüntünün gündem olmasının ardından nasıl bir tepki vereceği merak konusu olan Can Yaman'dan beklenen hamle geldi.

SÖYLENTİLERİ YALANLAYACAK NİTELİKTE FOTOĞRAF

Can Yaman, tüm bu söylentilere, dün İtalya'dan yaptığı bir paylaşımla noktayı koydu. Yaman, 8,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sevgilisiyle pozunu paylaştı.

Günlerce hem İtalya basınında hem de Türk basınında haber konusu olan çift, geçtiğimiz günlerde Como Gölü'nden tatil yaparken görüntülenmişti. Gayet mutlu oldukları görülen Can ve Diletta bir ara romantik anlar yaşamışlardı.
Haber ile ilgili metin girin!.