Can Yaman'dan sonra Kerem Bürsin de ülke değiştiriyor... İspanya'ya yerleşeceği iddia edildi

Son dönemde adını Can Yaman gibi Türkiye sınırı dışına taşıyan Kerem Bürsin ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. İspanya'da birçok projede rol alacak olan Kerem Bürsin'in taşınacağı magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı.

Yayınlanma Tarihi: 22.07.2022 14:22
Değiştirme Tarihi: 22.07.2022 14:22
Can Yaman'dan sonra Kerem Bürsin de ülke değiştiriyor... İspanya'ya yerleşeceği iddia edildi

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin de Can Yaman'ın ardından dünyaya açılan isimlerden oldu. Sık sık İspanya'ya seyahat gerçekleştiren ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kerem Bürsin ile ilgili iddialar arka arkaya geldi.

İspanyol basını, ünlü oyuncunun haziran ayında yaptığı son ziyaretinde güzel haberi verdiğine ve bir dahaki gelişinde daha uzun süre kalabileceğini söylediğine dikkat çekti.

KEREM BÜRSİN İSPANYA'YA TAŞINACAK MI?

İspanyol basınında yer alan habere göre; Bürsin'in Madrid'i çok sevdiği ve buradan bir ev alabileceği ifade edildi. Kerem Bürsin, İspanyol basınına "Madrid'e taşınma konusunda bir süredir düşünüyorum. İspanya'da yaşamak harika olurdu" dedi.

Yakışıklı oyuncun yeni proje müjdesini açıklaması ve İspanyolca öğrenmeye karar vermesinin ardından taşınacağı iddialarını güçlendirdi.

İlgili Sayfalar: Magazin