Can Yaman'dan Demet Özdemir açıklaması: Konuşmuyoruz ama severim kendisini

Oyuncu Can Yaman, eskiden birlikte aynı dizide rol aldıkları güzel oyuncu Demet Özdemir hakkında bir açıklamada bulundu. Demet Özdemir ile küs oldukları iddiaları hakkında konuşan Can Yaman; "Demet çok sevdiğim bir arkadaşım. Uzun süredir görüşmüyorum ama her zaman çok önemli değerdir benim için. Bir küslüğümüz, dargınlığımız yok. Konuşmuyoruz ama severim kendisini" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 11:11
Değiştirme Tarihi: 22.05.2020 11:11
Can Yaman'dan Demet Özdemir açıklaması: Konuşmuyoruz ama severim kendisini

Erkenci Kuş dizisinde beraber rol aldıkları Demet Özdemir ile küs oldukları iddialarını yanıtlayan Can Yaman, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Can Yaman, Demet Özdemir için "Öyle bir şey yok. Demet çok sevdiğim bir arkadaşım. Uzun süredir görüşmüyorum ama her zaman çok önemli değerdir benim için. Bir küslüğümüz, dargınlığımız yok. Konuşmuyoruz ama severim kendisini." dedi.

Habertürk'ün haberine göre; Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılan ifşa mesajları hakkında da konuşan Can Yaman;  "Basit ve ucuz bir fotoşop, Allah'tan daha saçma bir fotoşop yapmamış. Yok bana 'saçını kes' diyormuş... Tamamen yalan. Bu dönemde haber yok demek ki, öyle saçma haberler çıkıyor hep" sözleriyle tepkisini gösterdi.