Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Calvin Harris'in yeni sevgilisi

Calvin Harris'in yeni sevgilisi

Taylor Swift'le olan olaylı ayrılık ve ardından gelen atışmalar yüzünden magazin gündeminden düşmeyen İskoç DJ Calvin Harris'in yeni sevgilisi ortaya çıktı. İddiaya göre, ünlü DJ, 23 yaşındaki genç şarkıcı Tinashe ile birlikte.

21.07.2016 11:46

Page Six'in haberine göre, 32 yaşındaki ünlü DJ Calvin Harris, Taylor Swift ayrılığının ardından yeni bir aşka yelken açtı. Dünyanın en çok kazanan DJ'leri arasında yer alan Harris, aradığı mutluluğu 23 yaşındaki genç şarkıcı Tinashe'de buldu.

İkiliye yakın bir kaynak, 'Zaten öncesinde tanışıyorlardı. Tinashe ile birlikte 'Dollar Signs' şarkısını kaydetmişlerdi. Şimdilik her şey çok doğal ilerliyor. Henüz bir açıklama yapmadılar çünkü daha birkaç kez çıktılar' dedi.

NE OLMUŞTU? 
Calvin Harris, 15 ay birlikte olduğu Taylor Swift tarafından terk edilmişti. Swift, ayrılığın üstünden birkaç hafta geçtikten sonra aktör Tom Hiddleston'la aşk yaşamaya başlamış, hatta Hiddleston'un ailesiyle tanışmıştı. Geçtiğimiz haftalarda ikilinin arası, Harris'in listelerde fırtınalar estiren şarkısı 'This is What You Came For' yüzünden gerilmiş, Taylor Swift takma isim kullanarak bu şarkının sözlerini kaleme aldığını söylemişti. Bunun üzerine Calvin Harris de 'Beni kötü duruma düşürüyorsun, şimdiki ilişkine odaklan' diyerek Twitter'dan eski sevgilisine veryansın etmişti.

Yorumlar | 0
üye profil