Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Çalgı Çengi İkimiz'in galası gerçekleşti

Çalgı Çengi İkimiz'in galası gerçekleşti

Ahmet Kural ve Murat Cemcir Çalgı Çengi İkimiz'in galasında TV8 mikrofonlarına çok özel açıklamalar yaptı. İkili farklı projelerde yer alabileceklerini söyledi.

05.01.2017 10:43

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrolünde yer aldığı Çalgı Çengi İkimiz'in galası Kanyon AVM'de yapıldı. Yakın dostları bu özel gecede Ahmet Kural ve Murat Cemcir'i yalnız bırakmadılar.

Sevilen ikili gala öncesi TV8 mikrofonlarına yeni filmleri ile ilgili çok özel açıklamalar yaptı. 

ahmet kural

"Ayrı projelerde yer alabiliriz"
Sürekli aynı projelerde görmeye alışık olduğumuz Murat Cemcir ve Ahmet Kural ilerleyen zamanlarda farklı projelerde yer alabileceklerini söylediler. 

Ahmet Kural, "Biz birbirimizi bırakmıyoruz gibi bir şey yok. Onun hoşuna ya da benim hoşuma giden bir proje olursa, ayrı projelerde oynarız. Birbirimize kırılmayız" dedi.

çalgı çengi ikimiz

Ahmet Kural: İnsanlara bir nebze mutluluk verebiliyorsak ne mutlu bize
Gala gösterimi öncesi basın mensuplarının karşısına geçen  Ahmet Kural, "Ülkemizin ve insanlarımızın yaşadığı bu kötü günlerde bir nebze olsun onları güldürebilmek, hayatımıza kaldığımız yerden devam edebilmek için, sanatın iyileştirici tarafını tekrar gösterebilmek için bu filmi yaptık. Maalesef kötü günler geçiriyoruz ama insanlarımıza bir nebze olsun mutluluk verebiliyorsak ne mutlu bize" diye konuştu.

Yorumlar | 1
üye profil
alis 2 yıl önce
Abi adamlar ne film yapmış ya ne güldüm filme gidip ben gelmedim diyen gitsin rapor alsın