Çağrı Atakan, Eda Taşpınar'a laf atan müşteriyi dövdü mü?

Önceki akşam Nişantaşı'nda görüntülenen Eda Taşpınar'ın sevgilisi oyuncu Çağrı Atakan, Taşpınar'a laf atan bir müşteriyi dövmesiyle ilgili iddialara açıklık getirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 12.10.2020 09:36
Değiştirme Tarihi: 12.10.2020 09:36
Çağrı Atakan, Eda Taşpınar'a laf atan müşteriyi dövdü mü?

Çağrı Atakan'ın, gittiği bir mekanda Eda Taşpınar'a laf atan bir müşteriyi dövdüğü iddia edilmişti. Konuyla ilgili ilk kez konuşan Atakan, "Bu iddia şöyle doğru değil. Evet biz o mekana yemek yemeye gittik. Orada bir tatsızlık yaşandı. Ama kavga, darp ve dayak yok. Biz Anadolu insanıyız. Örf ve adetlerimiz var. Bana göre ters olan bir hareket yapıldı. Ufak bir tatsızlık yaşandı. Tartışma yaşadığımız şahıslarla daha sonra konuştuk. Şu an aramızda bir problem yok. Neler yaşandığını şu an burada anlatmayayım. Ama bize uymayan bir hareketti. Tatsızlık oldu. daha sonra oturup konuştuk ve sorunu çözdük" dedi. 

AYRILDIKLARI DOĞRU MU? 

Öte yandan Çağrı Atakan, "Tartıştığınız şahsın Eda Hanım'ın arkadaşı olduğu ve bu sebepten dolayı ayrıldığınız yazıldı. Doğru mu?'' sorusunu da,  "Ayrılma falan yok. Eda'yla beraberiz. Aramızda şöyle bir tartışma oldu. Eda çok iyi niyetli bir insan olduğu için, bu olay yaşandığında benim verdiğim tepkiyle alakalı aramızda bir fikir ayrılığımız oldu. Onun dışında bir problem yok. İlişkimiz devam ediyor" cevabını verdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)