Çağlar Ertuğrul'un Tamer Karadağlı göndermesi sosyal medyanın gündemine oturdu

Altın Kelebek Ödülleri'nde TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Teşkilat dizisindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Çağlar Ertuğrul, ödül konuşmasında bir anda arkasını kontrol etmek için dönerek, uzun süre konuşulan Nihal Yalçın-Tamer Karadağlı arasında yaşanan olaya göndermede bulundu. 'Birisi mimik yapıyor sandım arkamda' diyen Çağlar Ertuğrul'a yanıt sunucu Cem Davran'dan geldi. Davran, "Bu o törenlerden değil, bak ne güzel kenarda duruyor" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 09:23
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 09:57

47. Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM'de gerçekleşen görkemli bir gece ile sahiplerini buldu. Gecede, En İyi Erkek Oyuncu ödülü ise, Teşkilat dizisi oyuncusunu Çağlar Ertuğrul'un oldu. Ödül konuşması yapan Ertuğrul'un, Tamer Karadağlı'ya yaptığı gönderme ise sosyal medyanın gündemine otyurdu. 

BİR ANDA DÖNÜP ARKASINI KONTROL ETTİ

Konuşması esnasında bir anda dönerek arkasını kontrol eden Ertuğrul, herkesi şaşırtırken "Birisi mimik yapıyor sandım arkamda" ifadelerini kullandı. O sırada sunucu Cem Davran ise "Bu o törenlerden değil, bak ne güzel kenarda duruyor" yorumunda bulundu.

NE OLMUŞTU?

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi olan Nihal Yalçın'ın ödül aldığı sırada Tamer Karadağlı, saatine bakarak ve çeşitli mimikler göstererek sıkıldığını belli eden tavırlar göstermişti.

Hatta bir süre sonra ise dayanamayarak oyuncuya ödülünü uzatmıştı. Yalçın ise "Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" ifadelerini kullanarak tepki göstermişti.

İlgili Sayfalar: Magazin