Çağla Şikel ateş püskürdü

Çağla Şikel ateş püskürdü

Emre Altuğ'la boşandıktan sonra psikolojk tedavi gördüğü yönünde iddialar ortaya atılan ünlü sunucu hakkında çıkan haberlere böyle tepki gösterdi.

Emre Altuğ ile olan 7 yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde bitiren Çağla Şikel, Metin Hara'nın eğitim programına katıldı.

Boşanma stresini üzerinden atamadığı ve moralini düzeltmek için böyle bir yol izlediği iddia edilen Şikel, Instagram üzerinden ateş püskürdü.

Şikel sayfasına "Metin Hara'nın eğitimine gittiğim için bana psikolojik tedavi görüyor diyen beyinler! 2 gündür post koyduğuma beni pişman eden sayguısız kişiler! Edebim, ahlakım, oturuşum, giyinişim, bedenimdeki kaslar kimseyi ilgilendirmez! Başkaları takmıyor, ilgilenmiyor, cevap yazmıyor olabilir ama ben öyle değilim kusura bakmayın... Sizden bir ricam var. Ben takipçi peşinmde değilim. Buradan para kazanmıyorum. Sadece sevgi, huzur ve sayg istiyorum! Sevenlerime, bana sabahları 'Günaydın Çağlam' diyen o güzel yüreklere haksızlık etmek istemiyorum ama diğerleri! Lütfen şimdi hemen 'takibi bırak' butonuna basın ve hayatınıza devame edin. Hiçbir şey kaybetmezsiniz ama ben çok şey kazanırım." noyunu düştü.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Görüntülenme : 1501 Güncelleme Tarihi: 17/04/2015 11:06:47
Yayınlanma Tarihi: 17/04/2015 09:52:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin