Çağla Şıkel yeni rolüyle çok şaşırtacak

Çağla Şıkel yeni rolüyle çok şaşırtacak
Yayınlanma Tarihi: 23.11.2017 08:49 | Değiştirme Tarihi: 23.11.2017 08:49

Çağla Şıkel, ‘Dostlar Mahallesi’ndeki yeni rollü ile ekranlara dönüyor.

Başrollerini Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu ve Ersin Korkut’un oynayacağı ‘Dostlar Mahallesi’ dizisi yakında Kanal D’de başlayacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çağla Şıkel dizide çapkın ve işe yaramaz kocasını hem seven hem de terlikle döven ‘Seher’ karakterini oynayacak.


 

Alişan ve Çağla Şıkel daha önce de 'Cennet Mahallesi' dizisinde başrol oynamışlardı.

Kendi halinde bir mahallenin yaşamını, sevinçlerini, hüzünlerini, hayata tutunma çabalarını ve aşklarının anlatıldığı dizinin senaryosunu Resul Ertaş kaleme alırken, yönetmen koltuğu ise Ayhan Özen’e emanet.

Dostlar Mahallesinin genel hikâyesi;

Sımsıcak, birbirine bağlı, sevgi dolu insanlardan oluşan bir mahalle... Birbirine siyah ile beyaz kadar zıt karakterde iki kardeş olan ve taksi şoförlüğü yapan Metin’le (Alişan) Çetin’in (İnan Ulaş Torun) hem sevgi hem de çatışma dolu hikayesi.

Taksi durağının sahibi ve tüm mahallenin ablası Neriman Annenin (Zeynep Eronat) zorluklar karşısındaki dimdik duruşunun, yetenekli oğlu Çağatay’ın (Ceyhun Fersoy) oyunculuk hayalleriyle çelişen gelecek beklentilerinin, Birbirlerine tutunarak ayakta kalan baba kız Hasan (Turan Özdemir) ve Bahar’ın (Buse Varol), Metin’in liseli kızı Bilge’nin (Su Dura) hayatı öğrenmeye başlayışının, Rus aşkını çok sevdiği annesine kabullendirmeye çalışan Selim’in (Ersin Korkut), çapkın, işe yaramaz kocasını hem seven hem terlikle döven Seher’in (Çağla Şıkel), bir yandan eltisiyle bir yandan kızının ergenlik bunalımlarıyla uğraşan Füsun’un (Hande Katipoğlu), başlarına ne dert açarlarsa açsınlar tatlı yaramazlıklar yapmaktan vazgeçmeyen Yamaç’ la Serkan’ın hikayesi…