Çağla Şıkel'in mail adresine gelen tehdit mesajı şoke etti

Çağla Şıkel bilgisayarına düşen bir e-posta nedeniyle büyük bir şok ve korku yaşadı. Şıkel'ın mail adresine kimliği belirsiz bir şahıstan tehdit mesajı geldi. Kimliği belirsiz bir şahıs gönderdiği mailde "Bak Çağla, yakında öleceksin. Seni ve çocuklarını ... tarihinde öldüreceğim" diyordu. Bunun üzerine Çağla Şıkel hemen harekete geçti ve savcılığa başvurdu.

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 09:19
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 09:19
Çağla Şıkel'in mail adresine gelen tehdit mesajı şoke etti

Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; Çağla Şıkel, 17 Ekim'de bilgisayarına düşen bir e-posta nedeniyle büyük şok yaşadı. Ünlü mankenin mail adresine gelen mesajda kimliği belirsiz bir şahıs, "Bak Çağla, yakında öleceksin. Seni ve çocuklarını ... tarihinde öldüreceğim" diyordu. Gördüğü mesaj karşısında korkuya kapılan 41 yaşındaki Şıkel, hemen avukatını aradı.

Çağla Şıkel, e-mail atan kişinin IP numarasını kaydedip, e-mail görüntüsünü de alarak savcılığa başvurdu. Şıkel, avukatı aracılığıyla verdiği dilekçesinde söz konusu şahsın kendisine gönderdiği tehdit mesajı nedeniyle cezalandırılmasını istedi. Başsavcılık soruşturma başlattı.