Çağla Şıkel ile aşk mı yaşıyor? Tolga Akış'tan açıklama geldi

Son dönemin popüler şarkıcılarından Zeynep Bastık'la geçen yıl nikah masasına oturan ve geçtiğimiz haftalarda tek celsede boşanan Tolga Akış hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Akış'ın manken Çağla Şıkel ile yeni bir aşka yelken açtığı söylentileri magazin gündemine bomba gibi düştü. Çıkan haberlerin ardından Bastık'ın eski eşi Tolga Akış, konuyla alakalı açıklama yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 01.08.2022 15:30
Değiştirme Tarihi: 01.08.2022 15:30
Çağla Şıkel ile aşk mı yaşıyor? Tolga Akış'tan açıklama geldi

Geçtiğimiz sene temmuz ayında görkemli bir düğünle evlenen Tolga Akış ve Zeynep Bastık çifti, evliliklerinin birinci yılı dolmadan boşanma kararı almıştı. Ünlü şarkıcı, ayrılık kararını; "Tolga benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazlası oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki dört sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz, birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz. Ve birbirimizi çok seviyoruz" sözleriyle duyurmuştu.

"SENİ ÇOK SEVİYORUM ZEYNOCUM"

Tolga Akış ise sosyal medya paylaşımına, "Bugün çıkan boşanma haberleri ile ilgili ilk ve son iki cümle edeyim. Haber doğru fakat Zeynep benim sevgilim veya eşim değil, ailem. Evlilik işini çok beceremedik evet, ama birlikte becerebildiğimiz çok fazla şey var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olamaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeynocum" notunu düşmüştü.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Geçtiğimiz günlerde anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Zeynep Bastık-Tolga Akış çiftinden Akış hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Tolga Akış'ın; Emre Altuğ ile 2008 yılında başlayan evliliği 2015'te anlaşmalı olarak sona eren iki çocuk annesi Çağla Şıkel'le aşk yaşadığı iddia edildi.

AKIŞ'TAN 'ÇAĞLA' AÇIKLAMASI

İkilinin şarkıcı Edis'in kulisinde dans ettiği iddiaları ise magazin gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medyada gündem olan videonun ardından Tolga Akış'tan Çağla Şıkel ile aşk yaşadığı iddialarıyla ilgili açıklama geldi.

Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Tolga Akış, "Videoda bana benzettiğiniz kişi Tayfun. Ben orada yokum. Ben o sıra hangover olmuşum, odada yatıyorum... Orası da Edis'in kulisi değil. Alaçatı'da Gizem ve Tayfun'a ait tatlı bir mekan..." ifadelerini kullandı.

ÇAĞLA TİYE ALDI

Arkadaşlarıyla gittiği mekanda eğlenen Çağla Şıkel ise aşk iddialarını tiye aldı. Arkadaşlarıyla mekanda çektirdikleri bir fotoğrafı paylaşan Şıkel, "Edis'in kulisi" notunu düştü.

"ÇOK BÜYÜK BİR AŞK YAŞAMAM LAZIM"

Öte yandan geçtiğimiz yıl özel hayatıyla ilgili konuşan Şıkel, "Yanınızda birini göremeyecek miyiz?" sorusuna, "Ben de isterim ama şu an tek başıma olmayı ben istedim. İleride yanımda birinin olmasını da ben isteyeceğim" yanıtını vermişti.

Ünlü manken, "Aşk tabii ki çok güzel bir şey ama bu dakikadan sonra herhangi bir aşk yaşamam. Hoşlandım diye biriyle beraber olamam. Biriyle el ele çıkmak için çok büyük bir aşk yaşamam lazım" şeklinde konuşmuştu.

İlgili Sayfalar: Magazin