Çağla Şıkel hastaneye kaldırıldı! Son durumu nasıl?

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2019 14:49 | Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 14:49

Fox TV'de yayınlanan Çağla ile Yeni Bir Gün sunucusu Çağla Şıkel'in, bir enfeksiyon sebebiyle günlerdir hastanede yattığı ortaya çıktı.

Modellik kariyeriyle çıkış yapan ve ismini duyuran daha sonra dizi projelerinde de kendisini göstermeye başlayan, ardından Cennet Mahallesi ile kariyerinde basamakları hızlı adımlarla çıkan Çağla Şıkel'in, vücudunu kaplayan bir enfeksiyon sebebiyle hastaneye kaldırıldığı ve yatarak tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Çağla Şıkel'in ablası Berna Şıkel, kardeşinin sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı ve "Geçen cumartesi ağır bir enfeksiyon nedeniyle apar topar hastaneye gittik. Enfeksiyon kapmış ve vücudunu kaplamıştı. Bu nedenle ağır bir antibiyotik tedavisi görüyor. Kanında mikrop oranı çok yüksek çıktığı için yatarak tedavisi devam ediyor" ifadelerini kullandı.

"Çağla İle Yeni Bir Gün" programı neden yok?

Şimdi de bir televizyon kanalında "Çağla İle Yeni Bir Gün" programını sunan Çağla Şıkel'in bir hafta rapor aldığı ortaya çıktı. Bu yüzden programın çekimleri yapılmıyor ve ünlü mankenin sağlığına kavuşmasının ardından çekimlere devam edileceği öğrenildi.