Çağla Şıkel'den çarpıcı açıklama! Kız çocuk için yumurtasının dondurmuş

Çağla Şıkel, katıldığı bir Youtube programında özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bir kızı olmasını çok istediğini söyleyen Şıkel, "İçimde bir yerlerde bir kız çocuğu hâlâ var. Olur yani bence olur, istediğim her şey olduğuna göre bence onun da olması gerekiyor teknik olarak” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2020 09:34
Değiştirme Tarihi: 09.10.2020 09:34
Çağla Şıkel'den çarpıcı açıklama! Kız çocuk için yumurtasının dondurmuş

Çağla Şıkel, Armağan Çağlayan’ın YouTube programında hakkında bilinmeyenleri anlattı. Bir kız çocuğu istediğini söyleyen Çağla Şıkel, “Tam anne olmak için yaratılmış bir kadınım bence. İki tane erkek evladım oldu. Binlerce kez şükürler olsun tabi ki ama hâlâ o oğlak burcunun inatçı yapısından içimde bir yerlerde bir kız çocuğu hâlâ var. Olur yani bence olur, istediğim her şey olduğuna göre bence onun da olması gerekiyor teknik olarak” dedi.

Çağlayan’ın “Babaanne olduğunuzda keşke bir kızım olsaydı demeyin” sözleri üzerine Şıkel, “Tabi canım ben bunun için tüm önlemlerini aldım” dedi. Çağlayan’ın, “Yumurta mı dondurdun ne yaptınız?” sorusuna Şıkel, “Evet” cevabı verdi ve şöyle devam etti: “O kadar ciddiyim yani. Bunun için çaba sarf etmiyorum. Bu benim için hakikaten büyük bir fantezi. İki tane çocuğun var neden yumurta dondurasın ki. Ben hissetmişimdir onu, kesin hissetmişimdir oraya boşuna gitmemişimdir diyorum. Onu bana yaptıran şeyin bir gün geri döneceğine inanıyorum.”