Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Çağla Şıkel'den annelik taktikleri

Çağla Şıkel'den annelik taktikleri

Ünlü manken Çağla Şıkel katıldığı bir söyleşide Çocuklarımla fazla ilgilenen bir anneyim. Onlarla geçirdiğim her vakit çok değerli dedi.

26.10.2016 17:03

Ünlü manken Çağla Şıkel katıldığı bir söyleşide "Çocuklarımla fazla ilgilenen bir anneyim. Onlarla geçirdiğim her vakit çok değerli" dedi.

"İYİ BİR ANNE OLABİLMEK İÇİN ELİMDEN GELENİN FAZLASINI YAPIYORUM"İyi bir anne olabilmek için sürekli mücadele ettiğini ifade eden Şıkel, "Bu konuda övünüyorum. Hafta içi beş gün yayın yapıyoruz. Yayından saat 12.00'de çıkıyorum. Bir saat spor yapıyorum. Çocuklarımı okuldan alıyorum. Onların gönlü ne isterse onu yapıyoruz. Çocuklarımla fazla ilgilenen bir anneyim. Onlarla geçirdiğim her vakit çok değerli. Çocuğumu parka götürdüm. Çocuk tek başına parkta oynuyor. Bu benim için çocuğumla geçirdiğim bir vakit sayılmaz. Ben eğer parkta çocuğumla birlikte oynayabiliyorsam, onunla sohbet edip, eğlenebiliyorsam. Çocuklarım 08.30'da uyuyor. Benim için 4 ile 8.30 arasında hayatımda her şeyin durduğu bir andır. Onlara iyi bir anne olabilmek için elimden gelenin fazlasını yapıyorum" diye konuştu.

ÇAĞLA ŞIKEL VE EMRE ALTUĞ'UN OĞULLARININ EĞLENCELİ KARELERİ
Yorumlar | 0
üye profil