Çağla Şıkel bu yaz tatile gitmeyeceğini söyledi

Koronavirüs salgını sebebiyle bir süredir evinde vakit geçiren Çağla Şıkel bayram sonrası alışverişini yapmak için dışarı çıktığında gazeteciler tarafından görüntülendi. Marketten ihtiyaçlarını alan Çağla Şıkel, muhabirlerin sorularını da yanıtladı. Çağla Şıkel, koronavirüs salgını sebebiyle bu yaz Bodrum’daki yazlıklarına ya da herhangi bir yere tatile gitmeyeceklerini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 16:17
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 16:18
Çağla Şıkel bu yaz tatile gitmeyeceğini söyledi

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıktıktan sonra kıtalar arası yayılan koronavirüs salgını Türkiye'yi de etkiledi. Koronavirüs salgını sebebiyle tedbir amaçlı evinden çıkmayan ünlülerden biri de Çağla Şıkel... 

Çağla Şıkel bayram sonrası marketten alışveriş yapmak için dışarı çıktı. Bu sırada muhabirlerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmeyen Şıkel 0-14 yaştaki çocuklara sokağa çıkma izninin olduğu gün oğullarıyla dışarı çıktığını söyledi.

Bu yıl koronavirüs sebebiyle  Bodrum’daki yazlıklarına ya da herhangi bir yere tatile gitmeyeceklerini dile getiren Şıkel, "Çocuklar bu süreçte hiç sıkılmadı, bizim ev bayağı eğlenceli çocukları bugün (dün) dışarı zorla çıkardım. Bu sene tatil planı yapmadık. Ben uzun bir süre daha çalışacağım. İşlerim olmasa da zaten bu sene tatil yapmayı düşünmüyoruz. Annem ve ablamla görüşüyorum bu süreçte… Bugünler de geçecek böyle düşünelim…" dedi.