Çağla Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Çağla Çalışkan hakkındaki bilgiler

Çağla Çalışkan kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye altıncı bölümünde performansıyla dört jüriyi döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye sahnesinde performansıyla dikkat çeken Çağla Çalışkan hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, Çağla Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 07.11.2021 00:27
Çağla Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Çağla Çalışkan hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Çağla Çalışkan, altıncı bölümde sahnedeki performansı ile dikkat çekti. Üç jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacıya dair bilgiler sorgulanıyor. Peki, Çağla Çalışkan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE ÇAĞLA ÇALIŞKAN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Çağla Çalışkan, Kütahya'da Bankacılık ve Finans bölümü okuyor. Aslen Eskişehirli. İstanbul'da doğan yarışmacı, 13 yıldır Eskişehir'de yaşıyormuş. Üç senedir yarışmaya katılmak istediğini ama sürekli ertelediğin söyledi.

Çağla Çalışkan, lise döneminde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çoksesli Gençlik Korosu'nda solistlik yapmış.

ÇAĞLA ÇALIŞKAN HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Çağla Çalışkan, “KİMSE BİLMEZ” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç’u döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Çağla Çalışkan, Beyazıt Öztürk’ün takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin