Büyük sürpriz... Ünlü oyuncu Ragıp Savaş ve eşi Müge Anlı'ya katıldı

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün iki sürpriz konuğu vardı. Kuruluş Osman dizisinin Dündar Bey'i Ragıp Savşa ve eşi Fadime Savaş, Müge Anlı canlı yayınındaydı. Koronavirüs nedeniyle annelerini kaybeden Savaş çifti, Müge Anlı hayranı olan annelerinin hayrına çocuklara tablet yardımında bulundular. Ragıp Savaş ve Fadime Savaş, ziyaret sonrası Müge Anlı'nın teklifi üzerine stüdyoda kalmaya devam etti. 

Yayınlanma Tarihi: 22.04.2021 12:14
Değiştirme Tarihi: 22.04.2021 12:14
Büyük sürpriz... Ünlü oyuncu Ragıp Savaş ve eşi Müge Anlı'ya katıldı

Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınına bugün, Kuruluş Osman dizinde Dündar Bey karakterine hayat veren Ragıp Savaş ve eşi katıldı. Bu sürprizi büyük bir mutlulukla karşılayan Anlı, misafirlerini "Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz" diyerek takdim etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

MÜGE ANLI İLE ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEKLER

Anlamlı bir ziyaret gerçekleştiren çift, koronadan kaybettikleri anneleri adına hayır yapmak istediklerini söyledi. "Büyük hayranınız" diyen Savaş, "Sana gelmek istedik. Sağolsunlar yayına aldılar bizi." ifadelerini kullandı. Ragıp Bey'in eşi, annesi Sevinç Avcılar'ın hemşire olduğunu, çocukları çok sevdiğini, yardım etmek istediklerini belirterek stüdyoya getirdikleri tabletleri çocuklara ulaştırmasını Müge Anlı'dan rica etti.

Annelerinin hayranı olduğu Müge Anlı'nın programı vasıtasıyla çocuklara tablet yardımı yapan Savaş ve eşi, bu hareketleriyle büyük takdir topladı.

İlgili Sayfalar: Magazin