Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Büyük final bu akşam yayınlanacak mı?

Büyük final bu akşam yayınlanacak mı?

Bu sezon ekrana damga vuran Survivor, çok önceden belirlenen bir takvimle bu akşam canlı yayında Kıbrıs'ta şampiyonunu bulacak. Peki dün akşam terör saldırıları nedeniyle erken bitirilen program bu akşam yayınlanacak mı?

29.06.2016 12:29

Survivor'un dün akşam yayınlanan yarı final bölümü İstanbul'daki terör saldırısı nedeniyle erken kesilmişti. Acun Ilıcalı canlı yayında:" Yarışmacı arkadaşların haberi yok ama konuklarımızın haberi olmuştur. Aldığım bilgi ile kahrolduk. İstanbul'dan üzücü bir haber geldi. İstanbul'da bir patlama meydana gelmiş, bizde Reklam arasında öğrendik. Buradan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bu durumda oylama akşamını uzatmamıza gerek yok. Hemen sonucu açıklayıp programı sonlandırıyoruz " açıklamasında bulunmuştu.Acun Ilıcalı yayını yarıda kesti!

Peki tarihi çok önceden belirlenen Survivor'ın finali bu akşam yayında olacak mı? Milliyet.com.tr'nin ulaştığı bilgiye göre konuyla ilgili karar birkaç saat içinde verilecek. Survivor'ın finalinin bu akşam ekranda olup olmayacağı verilecek son karardan sonra netlik kazanacak.

 

Yorumlar | 0
üye profil