Bütün gözler onun üzerindeydi! Çağla Şıkel, tatilini Bodrum'da değerlendiriyor

Muğla'nın Bodrum ilçesinde kendi evi olmasına rağmen bu sene İzmir Çeşme'de dört aylığına ev kiralayarak sezonu açan manken Çağla Şıkel, ailesi ile birlikte tatil yapıyor.

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2021 16:32
Değiştirme Tarihi: 19.06.2021 16:32
Bütün gözler onun üzerindeydi! Çağla Şıkel, tatilini Bodrum'da değerlendiriyor

Bodrum’un gediklilerinden olan, sosyal medyada yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkat çeken Çağla Şıkel, bu yaz koronavirüs pandemisi nedeniyle Çeşme’den ev tutmayı tercih etmişti.

42 yaşındaki model, önceki gün Before Sunset Beach’te, eski eşi Emre Altuğ ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları ve annesi ile deniz ve güneşin tadını çıkardı.

Beyaz bikinili ile tüm bakışları üzerinde toplayan Çağla Şıkel, bir ara arkadaşının köpeği ile denizde oyun oynarken, iki oğlu da annelerini seyrettiler.

Keyfinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Çağla Şıkel ile oğulları Kuzey ve Uzay Altuğ, tatilin tadını doyasıya çıkardı.

Çağla Şıkel, Bodrum’da kendi evi olmasına rağmen bu yazı çocukları ve ailesiyle beraber İzmir'in Çeşme ilçesinde geçirmeye karar vermişti. Büyük bir aile tatili planlayan model; çocukları, kuzenleri, annesi, teyzesi, yeğeni derken kalabalık bir kadroyla tatile çıkmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.