Buse Terim, tatilde bile bokstan vazgeçemiyor!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim, son dönemde verdiği kilolarla özellikle kadınların gündemine bomba gibi düşmüştü. Kilo vermesine yardımcı olan en büyük etkenlerden birinin boks sporu olduğunu söyleyen Buse Terim, Bodrum'da tatil yaptığı şu günlerde bile boks yapmayı ihmal etmiyor.  

Yayınlanma Tarihi: 15.07.2020 14:53
Değiştirme Tarihi: 15.07.2020 14:56
Buse Terim, tatilde bile bokstan vazgeçemiyor!

Ünlü teknik direktör Fatih Terim'in kızı Buse Terim, Volkan Bahçekapılı ile 2014'te dünyaevine girdikten sonra ilk kızı Nil'i 2016'da, ikinci kızı Naz'ı da 2018'de kucağına almıştı. İki doğum nedeniyle aldığı kilolarıyla bir dönem çok konuşulan Buse Terim, son dönemlerde ise verdiği kilolarla gündem oldu. 

"BOKS EĞİTMENİYLE ANTRENMAN"

Adeta yeniden doğan Buse Terim'in, kilolarından nasıl kurtulduğu da birçok kadının merak konusu. Uyguladığı beslenme programını sık sık dile getiren Terim'in kilo vermesinde en büyük etkenlerden biri de yaptığı boks sporu. Sporun, hayatının vazgeçilmezi olduğunu her fırsatta dile getiren genç anne, şu sıralarda Bodrum'da tatil yapıyor. Ancak tatilde bile bokstan vazgeçemiyor. İstanbul'dan gelen boks eğitmeni Tufan Kayış ile sahilde antrenmanlar yapan Buse Terim, herkese bu sporu öneriyor.